DOMKI LETNISKOWE – ROŻNÓW

domek letniskowy Rożnów

Do wynajęcia posiadamy trzy nowe domki letniskowe murowane położone w dogodnej lokalizacji między zalewem Czchowskim oraz jeziorem Rożnowskim.

Domek mniejszy (4 osobowe) –  sypialnia małżeńska oraz dwa łóżka pojedyncze, zdrowotne materace. Łazienka z prysznicem, aneks kucheny z wyposażaniem, lodówką i kuchenką gazową, TV.

2 Domki większe  (6 osobowy) –  dwu poziomowe. Na dole znajdują się dwa łóżka pojedyncze, zdrowotne materace, łazienka z prysznicem, aneks kucheny z wyposażaniem, lodówką i kuchenką gazową. Na poddaszu 1 łoże małżeńskie i tapczan 2 osobowy,  TV.

Przed domkami piaskownica, zjeżdżalnia dla dzieci, huśtawka, 2 altanki stół ogrodowy z ławami i zabudowane miejsce na grila (z wędzarnią) oraz trampolina i boks dla zwierząt. Dojazd drogą asfaltową, piękne widoki na Dolinę Dunajca, przy dobrej widoczności na Tatry. Tropie miejscowość o tysiącletniej historii, związanej z kultem Św. Świerada – Sanktuarium śś. Pustelników Świerada i Benedykta. Blisko do Rożnowa i nad Jezioro Rożnowskie. Cisza i spokój, bardzo blisko do lasu. Liczne szlaki turystyczne oraz rowerowe. Do dyspozycji naszych gości leżaki, rowery, miejsce parkingowe.

Jedną z większych atrakcji w okolicy jest zamek Tropsztyn w Tropiu.

Nad zalew Rożnowski czy do Gródka nad Dunajcem oraz Nowego Sącza można dojechać busem z przystanku oddalonego od naszych domków o 800m.

W pobliżu znajduje się również sklep (ok. 1,5 km). W podobnej odległości płynie Dunajec (idealne miejsca dla wędkarzy)

Poza sezonem atrakcyjne ceny!

Domki można też wynająć na imprezy okolicznościowe typu wieczory panieńskie i kawalerskie z rezerwacją ilości miejsc.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty noclegowej.